همین خوبه که تو هستی

یعنی به نظر شما من خجالت نمی کشم اینجا می یام و می رم ؟؟ 

یه پست می ذارم و حاجی حاجی و غیره ! 

جز راحله کسی خودشو معرفی نکرد که !! یعنی هیشکی دیگه اینجا که بارون می زنه نیست ؟؟ ناراحت

من سارا هستم .. فکر می کنم همون سارای دو سال پیش نباشم . خیلی چیزا برام عوض شده . یه آدم دیگه شدم . الان زندگیم یه طور دیگه س . نمی گم و نمی تونم بگم خوب و بد شده فقط عوض شده . 

شیرینی داره تلخی داره گریه و خنده داره ؛ و مهمش اینجاست که ادامه داره .. 

من الان مادر دو تا پسرم .. مانی امسال کلاس سوم میره 18 اردیبهشت 9 ساله شد و برای خودش مردی شده . داره میرسه به شونه های مادرش . غصه مو می خوره . منو حرص می ده . دوستم داره و دوستش دارم خیلی . خیلی خیلی ها

و پسرک من .. اسمش سام شد . به معنی قصه ی نیکو . واسه اینکه آخر قصه مون خوب در بیاد ! عزیز منه . 18 آبان دنیا امده و الان 9 ماهش تموم داره میشه  . برعکس مانی یه پسر شیطون و مارمولکه .

قرار نبود دنیا بیاد اما یهویی مچمون رو گرفت و بعدش دوباره می خواست بره که خدا گریه هامو شنید و نذاشت عشقی که توی قلبم دوباره جوونه زده بود بمیره . خیلی خیلی معجزه وار برگشت به زندگی مون و با قلب کوچولوش خونه مون رو گرمی داد .

معجزه شد برای زندگی همه مون . بهمون انگار با اومدنش و اون ترس از دست دادنش ؛ فهموند که دنیا کوچیک تر از اونی هست که ما فکر میکنیم . به خودمون بیایم و ببینیم کجا هستیم . سام عزیز من توی بهت همه دکترا که می گفتن امکان نداره زنده بمونه ؛ موند و توی یه صبح خیلی زود صدای گریه ی ضعیفش پیچید توی گوشم و شد همه زندگی .

و بازم زد توی دهن دکترایی که می گفتن ممکنه هزار و یک مشکل داشته باشه و مسیر رشدشو عالی پیش گرفت و زود مرخص شد و توپول و سالم و شیطون داره 9 ماهگیشم تموم میکنه ..

روزهای سختی که گذشت بهمون یاد داد صبور تر باشیم . یاد داد گذشت کنیم و ببخشیم . یاد داد که قدر همدیگر و روزهایی که با هم هستیم و بدونیم .

خیلی چیزای دیگه که زندگی الانمون شده این .

نه که مشکل نباشه که هست . نه که گریه و ناراحتی و دعوا نباشه که نمیشه بدون اینا زندگی کرد . اما همین که بزرگ تر شدیم خیلی خیلی خوب بود .

رابطه ی من و آقای همسر بالا و پایین های خودش رو داره اما یه چیزایی فرق کرده که من و خودش می فهمیم و خوشحالیم .

مسئولیت ها مخصوصا

خلاصه ش اینکه دوست دارم بیام بمونم دوباره و خونه ی خودم بشه . یه کم از گرفتاری ها و مشغله های مادر شدن کم بشه برام . بیشتر هم می یام .

همین دیگه ..

 

/ 0 نظر / 19 بازدید